Upravit stránku

Dvouplášťové nádrže DWT a KWT nabízí ideální řešení pro dočasné bezpečné skladování mazacích a hydraulických olejů. Jsou určeny pro skladování především hydraulických, kompresorových, transformátorových a lisových olejů. Najdou své uplatnění nejčastěji u průmyslových subjektů a ve výrobních závodech.

Nádrže na hydraulické oleje jsou použitelné také jako nádrže na použité oleje

Nádrže na mazací a hydraulické oleje

Výhody:

Kvalita – nádrže KWT i DWT jsou vyráběny v Německu. Díky dlouholetým zkušenostem při výrobě, použití nejkvalitnějších materiálů i výrobních procesů je poskytována záruka 15 let.

Variabilita – nádrže lze použít jednotlivě od objemu 750 litrů i jako systémové řešení až do 25.000 litrů

Jednoduchá instalace – bez nutnosti obezdívání, bez dodatečných izolačních nátěrů. Díky dvouplášťové konstrukci nádrže nepotřebují žádnou záchytnou vanu ani jímku.

Snadná manipulace – snadné přenesení 2 osobami, u DWT jsou na čelní straně umístěna sklopná madla

Bezpečnost – díky dvěma stěnám je zaručena 100% těsnost systému a případný únik je u nádrží DWT okamžitě snadno rozpoznatelný na indikátoru

Požární ochrana – nádrže KWT i DWT prošly požární zkouškou ve zkušebně v německém Dortmundu. Řada KWT splňuje požadavky požárního testu 30 minut dle normy, řada DWT byla testována oproti normě na třikrát delší dobu! 

Protipovodňová ochrana – nádrže DWT jsou vhodným řešením do oblastí s rizikem záplav


Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti